Jakie korzyści odniesiesz z bycia członkiem Polskiej Społeczności No-Code?

Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych materiałów edukacyjnych i rabatów na różnego rodzaju usługi i narzędzia związane z tworzeniem stron internetowych, marketingiem czy eCommerce.

10. Ekskluzywność

Stały kontakt z członkami społeczności może pomóc w utrzymaniu motywacji i zaangażowania w pracę, poprzez wymianę opinii i doświadczeń oraz uzyskanie wsparcia ze strony osób o podobnych zainteresowaniach i pasjach.

9. Wspólna motywacja i inspiracja 

Na grupie są najlepsi eksperci od WebWave, którzy dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami z zakresu obsługi kreatora stron WebWave. Znajdziesz tu też triki i tipy nigdzie indziej nie publikowane.

8. Osiągniesz mistrzostwo w WebWave

Posiadanie aktualnej wiedzy na temat najnowszych trendów i technologii jest szczególnie ważne dla specjalistów w swoich branżach, którzy muszą stale aktualizować swoje umiejętności, aby rozwijać swoją karierę lub lepiej prowadzić swoje firmy i nie wypaść z obiegu.

7. Będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami

Dobrze wiesz, że w społecznościach ludzi znających się, darzących wzajemnym szacunkiem i dobrych relacjach łatwo o lukratywne zlecenia, których nigdzie indziej nie znajdziesz. Jako ekspert w jakiejś dziedzinie szybko docenisz wartość bycia częścią zgranej społeczności!

6. Zbudujesz swoją reputację jako ekspert i otrzymasz zlecenia od członków społeczności

Kontakty z innymi specjalistami mogą pomóc w nawiązywaniu nowych relacji biznesowych, co może przyczynić się do zwiększenia szans na znalezienie ciekawych projektów oraz zdobycia nowych klientów.

5. Nawiążesz kontakty ze specjalistami w swojej dziedzinie i zbudujesz relacje biznesowe

Sztuczna inteligencja i modele językowe są przyszłością, a ich znajomość może być bardzo wartościowa w dzisiejszym świecie zdominowanym przez technologię. Naucz się wykorzystywać w praktyce AI z korzyścią dla siebie.

4. Dowiesz się więcej o ChatGPT i nauczysz się pisać prompty

Posiadanie wiedzy i umiejętności, które zdobędziesz dzięki uczestnictwu w kursach i webinarach, może podnieść Twoją wartość rynkową i pomóc w zdobyciu lepszych stanowisk lub prowadzeniu bardziej dochodowych projektów. 

3. Rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz nową wiedzę poprzez uczestnictwo w dyskusjach, webinarach i kursach

Korzystanie z nowych technologii, takich jak aplikacje no-code, pozwala na zwiększenie konkurencyjności na rynku poprzez oferowanie bardziej zaawansowanych i nowoczesnych narzędzi niż konkurencja. Oprócz tego oszczędzają czas oraz zmniejszają koszty prowadzenia biznesu lub rozwoju projektu. Wykorzystaj moc takich aplikacji jak np. Make, Notion, Airtable, WebWave, Figma, Easycart i wielu innych.

2. Poznasz i nauczysz się wykorzystywać w praktyce narzędzia no-code, które pomogą Ci prowadzić biznes oraz zaoszczędzą mnóstwo czasu

Możesz czerpać inspirację z działań innych ludzi, ich osiągnięć i sukcesów, co może pomóc Ci w rozwoju własnych pomysłów i projektów.

1. Poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach

Buduj szybciej i łatwiej piękne strony internetowe, dzięki gotowym kompozycjom i szablonom!

Zapewne wiesz, że społeczności internetowe to świetne miejsce do poznawania ciekawych ludzi z całego świata, dzielenia się swoimi zainteresowaniami, a także zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń.

 

Polska Społeczność No-Code 🇵🇱 to właśnie taka inspirująca i motywująca przestrzeń gdzie spotykają się miłośnicy tworzenia stron internetowych, nowoczesnych technologii, sztucznej inteligencji, e-commerce, ux/ui, no-code, automatyzacji, marketingu, sprzedaży i tym podobnych zagadnień.

 

Na grupie znajdziesz też wszystkie najciekawsze i najwartościowsze doświadczenia oraz wiedze ze wspomnianych dziedzin, które dzielimy pomiędzy członkami grupy. 📙👦 

 

To miejsce gdzie pomagamy sobie nawzajem w rozwiązywaniu problemów, polecamy przydatne narzędzia, wspieramy się i prowadzimy interesujące dyskusje na wiele ciekawych tematów związanych ze cyfrowym światem i nie tylko. 

 

Poruszmy się w takiej tematyce jak: 

 

🚫no-code | 🦾 Automatyzacje | 🌐 Strony WWW | 🛒 eCommerce | 💵 Sprzedaż | Społeczność 👥 | 🎯Marketing | 👾 Produkty cyfrowe |  🤖 AI |  📊 SEO i Pozycjonowanie | 👨‍💼 Przyszłość pracy | 🤑 Biznes i pieniądze i wielu innych zagadnień z których możesz wyciągnąć coś dla siebie.

 

Dołączenie do 🇵🇱 polskiej społeczności skupionej wokół No-Code może być dla Ciebie wartościowym doświadczeniem, zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym. Możesz poznać ludzi, którzy dzielą Twoje zainteresowania i pasje, a także zdobyć nowe umiejętności i wiedzę poprzez udział w dyskusjach, webinarach, czytanie artykułów i uczestniczenie w różnego rodzaju wydarzeniach.

 

Jeśli zależy Ci na rozwoju swoich umiejętności i zdobywaniu nowych to ta społeczność może być dla Ciebie przydatna. Możesz nawiązać kontakty z innymi specjalistami w swojej dziedzinie, a także być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami aby nie wypaść z obiegu. Ponadto, dzięki udziałowi w takiej społeczności, możesz budować swoją reputację jako ekspert w danej dziedzinie.

 

Tak więc, jeśli szukasz nowych wyzwań, chcesz się rozwijać, być ciągle na bieżąco a także poznać ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach, to dołącz do nas  już dziś i stań się częścią inspirującej społeczności!

 

👉 Dołącz do nas! 

 

Polska Społeczność No-Code

🇵🇱 Polska Społeczność No-Code to przestrzeń gdzie spotykają się miłośnicy tworzenia stron internetowych, aplikacji, nowoczesnych technologii i sztucznej inteligencji.

Dołącz do 🇵🇱 Polskiej Społeczności No-Code 🚀

Jeśli chcesz prowadzić konwersacje w posegregowanych kanałach tematycznych na nowoczesnej platformie do komunikacji to wybierz Discord. Jeśli nie chcesz instalować nowej aplikacji na telefon i przyzwyczaiłeś się do popularnego "fejsa" to kliknij na przycisk "Facebook". Na obydwu kanałach komunikacji pojawiają się te same wartościowe treści. 

Odbierz dostęp

13 maja 2023
Pierwsze stacjonarne spotkanie społeczności Webzo, odbyło się 12 maja br. w jednej z warszawskich knajp.
Twój e-mail:
Wyślij →
Wyślij →
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do InfoLettera

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

A otrzymasz inspirujący newsletter pełen wiedzy i fascynujących tematów z dziedziny tworzenia stron WWW, automatyzacji, no-code, sztucznej inteligencji, eCommerce, pozycjonowania, marketingu i tym podobnych zagadnieniach!🔥

Jako pierwszy/a dowiesz się też o naszych najnowszych projektach, szablonach, wpisach na blogu i wydarzeniach, które organizujemy specjalnie dla naszej społeczności. 🙋‍♂️

Dołącz do 🇵🇱 Polskiej Społeczności  No-Code 👋

 

Dołącz do tysięcy członków, którzy otrzymują wsparcie i wymieniają się wiedzą oraz doświadczeniami na Discordzie!

🤝 Dołącz do nas

Produkty

Inne

Webzo Shop

O Webzo

piotr@webzo.pl | +48 798 690 557

2023 © Webzo