Buduj szybciej i łatwiej piękne strony internetowe, dzięki gotowym kompozycjom i szablonom!

Prowadzę agencje cyfrową Smart Pixel.

Tworze też własne projekty sprzedażowe i produkty cyfrowe - w branży IT od ponad 8 lat.

Dodatkowo od pond 12 lat w sprzedaży, głównie branża sportowa⚽. Uwielbiam wykorzystywać nowoczesne narzędzia no-code i automatyzacje w prowadzeniu biznesu, sprzedaży i tworzeniu produktów cyfrowych.

Founder & CEO w Webzo

Piotr Bąk

Inne ciekawe artykuły

Zobacz wszystkie →

600 stron www stworzonych z szablonów webzo
18 października 2023

Już 700 szablonów Webzo poszło w internet!

Niedawno cieszyłem się, że sprzedaży 600 szablonów a właśnie pękła kolejna fajna liczba, którą warto uczcić!

 

Do tej pory do października 2023 stworzonych zostało z moich szablonów dokładnie 718 stron internetowych! 🎉

 

Bardzo się z tego powodu cieszę! Moja ciężka praca zostaje nagrodzona 🏅 Zarabianie pieniędzy z tego co bardzo lubi się robić to wspaniałe uczucie! Dziękuję każdemu za zakup gotowej strony ze sklepu Webzo.

 

Oczywiście to nie oznacza, że mogę przestać rozwijać projekt Webzo. Wręcz przeciwnie. Od listopada br. zaczynam tworzyć szablony stron www także na inne, bardzo popularne edytory wizualne typu WebWave. Na razie jeszcze nie zdradzę wam na jakie dokładnie platformy będę wchodził ale niebawem na pewno napiszę. Obserwuj moje social media lub społeczność bez kodu, którą współtworzę z jej członkami.

 

Napiszę tyle, że są to stosunkowo nowe buildery co jest jest właśnie jednym z powodów dla których w tych właśnie technologiach będę tworzył swoje nowe produkty cyfrowe. A bycie jednym z pierwszych jest jednym z kilku składowych sukcesu jaki odniosłem z Webzo. Po prostu jestem jedyny, który stworzył taki sklep z szablonami na WebWave w takiej formie i skali jak projekt Webzo.

 

Oprócz tego, że wspomniane przeze mnie kreatory są nowe to są też genialne! Oba są stworzone na wzór Webflow i z tego co testowałem oba wyciągnęły wnioski z błędów, niedoróbek czy słabych stron Webflow stając się bardzo atrakcyjną alternatywą dla tego popularnego no-code buildera. 

 

Nastały piękne czasy dla developerów czy kolokwialnie pisząc twórców stron www, bowiem jest teraz bardzo duży wybór świetnych platform, które umożliwiają stworzenie aplikacji oraz stron internetowych zgodnie z duchem filozofii "no-code".  🙂 👍 

 

Co do WebWave to planuję stworzyć jeszcze wiele innych gotowych stron www a w szczególności szablony sklepów. Celowo opóźniałem ten proces bowiem, do tej pory WebWave miał dość słabo rozwinięty moduł e-Commerce i dlatego stwierdziłem, że poczekam do momentu aż kilka niezbędnych do funkcjonowania sklepu www funkcji zostanie oddanych do użytku. Tak też się stało. Dlatego od listopada ruszę z budową szablonów sklepów www na WebWave.

 

A co do tej liczby sprzedanych szablonów. Są dwa takie, które popularnością biją na łeb na szyje pozostałe. Poniżej lista 5 najlepiej sprzedających się szablonów stron www jakie zrobiłem:

 

 

4. Adwokato

 

szablon strony adwokat

 

Szablon strony dla adwokatów, prawników o nawie Adwokato rozpoczyna ten ranking. W oparciu o tą gotową stronę www stworzono 63 witryn internetowych.

 

Zobacz szablon Adwokato 👉

 

3. Best Coffe 🥉

 

szablon strony kawiarnia

 

Szablon dedykowany kawiarniom - Best Coffe, zajął trzecie miejsce w rankingu TOP 3 najpopularniejszych szablonów wybieranych przez was.

 

Best Coffe przyczynił się do powstania aż 71 witryn internetowych!

 

Zobacz szablon strony dla kawiarni Best Coffe ➡️

 

2. Firma 🥈

 

firma budowlana szablon strony www

 

W rankingu drugą pozycję zajmuje szablon o nazwie "Firma" z którego powstało stworzenia 184 stron internetowych. Ten szablon jest doskonałym wyborem dla przedsiębiorstw związanych z sektorem budowlanym.

 

Zobacz szablon strony dla firmy z branży budowlanej "Firma" ➡️

 

 

1. Lex Korp 🥇

 

szablon strony księgowość

 

Na zakończenie, szablon Lex Korp zdobył pierwsze miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się szablonów.

 

Ten szablon jest idealnym wyborem dla osób, które chcą stworzyć profesjonalną stronę internetową dla biura rachunkowego. Na tym szablonie stworzono aż 228 stron www!

 

Zobacz szablon dla biura rachunkowego Lex Korp ➡️

 

Moim celem było sprzedać 1 000 szablonów do końca 2023 roku. Wiem już, że raczej nie uda mi się ta sztuka ale to nic 🙂 Cierpliwie zaczekam na tego okrągłego tysiaczka tyle ile będzie trzeba.

 

Dodam na koniec, że odkąd uruchomiłem sklep Webzo to jeszcze ani razu nie puściłem reklamy, żadnych adsów, zero promocji, jedynie ruch organiczny i moje wpisy na socialach - to wszystko. 

 

Pewnie gdybym puścił reklamę to ten tysiak byłby osiągalny do końca tego roku. Stwierdziłem jednak, że na początek startu projektu nie będę inwestować żadnych środków w promocję i będę bazował jedynie na organicznym ruchu. Przyjdzie jeszcze czas na reklamę, na razie testuję różne rozwiązania i zbieram feedback od klientów. 

Dziękuję, że przeczytałeś ten post. 

 

Zapraszam też na mój blog www.piotrbak.bio

Twój e-mail:
Wyślij →
Wyślij →
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do InfoLettera

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

A otrzymasz inspirujący newsletter pełen wiedzy i fascynujących tematów z dziedziny tworzenia stron WWW, automatyzacji, no-code, sztucznej inteligencji, eCommerce, pozycjonowania, marketingu i tym podobnych zagadnieniach!🔥

Jako pierwszy/a dowiesz się też o naszych najnowszych projektach, szablonach, wpisach na blogu i wydarzeniach, które organizujemy specjalnie dla naszej społeczności. 🙋‍♂️

Dołącz do 🇵🇱 Polskiej Społeczności  No-Code 👋

 

Dołącz do setek użytkowników Webzo, którzy otrzymują wsparcie i wymieniają się wiedzą oraz doświadczeniami na Discordzie!

🤝 Dołącz do nas

Produkty

Inne

Webzo Shop

O Webzo

piotr@webzo.pl | +48 798 690 557

2023 © Webzo