Buduj szybciej i łatwiej piękne strony internetowe, dzięki gotowym kompozycjom i szablonom!

Prowadzę agencje cyfrową Smart Pixel.

Tworze też własne projekty sprzedażowe i produkty cyfrowe - w branży IT od ponad 8 lat.

Dodatkowo od pond 12 lat w sprzedaży, głównie branża sportowa⚽. Uwielbiam wykorzystywać nowoczesne narzędzia no-code i automatyzacje w prowadzeniu biznesu, sprzedaży i tworzeniu produktów cyfrowych.

Founder & CEO w Webzo

Piotr Bąk

Inne ciekawe artykuły

Zobacz wszystkie →

adobe creative cloud zniżka
06 września 2023

Pakiet Adobe za 30 zł miesięcznie

Co zrobić aby mieć pakiet Adobe Creative Cloud All Apps za 30 zł miesięcznie? 

 

Większość grafików komputerowych, web designerów czy osób, które po prostu tworzą różnego rodzaju materiały reklamowe lub banery na social media potrzebuje programów typu Photoshop, Ilustrator lub Figma. 

 

Jestem jednym z nich.  😄 

 

Od lat pracuje na Photoshopie i wykorzystuje go do bardziej zaawansowanych wizualizacji odzieży sportowej dla moich Klientów a także do różnego rodzaju banerów na strony www oraz kanały social media. Udało mi się kiedyś uzyskać program Photoshop w darmowej wersji i tak jechałem na nim kilka lat. Aż do...

 

Aż do czasu zmiany laptopa z wysłużonego Asusa na MacBooka. W związku z tym postanowiłem w końcu wykupić pakiet wszystkich aplikacji Adobe czyli "Adobe Creative Cloud All Apps". 

 

No i tu się lekko zdziwiłem, że cały pakiet Adobe kosztuje 166zł (37 euro) w abonamencie miesięcznym. Uważam, to nawet za nieco niesprawiedliwe zważywszy na to, że mieszkańcy innych krajów mają atrakcyjniejszą ofertę za mniejsze pieniądze.

 

Stwierdziłem więc, że spróbuje znaleźć jakąś zniżkę aby po prostu tyle nie wydawać. Tym bardziej, że płace już grubo ponad tysiąc złotych miesięcznie za różnego rodzaju aplikacje i narzędzia do pracy i chciałem zminimalizować sobie koszty kupując pakiet Adobe znacznie taniej.

 

Spędziłem dwa wieczory w poszukiwaniu jakieś oferty oraz sposobu na zakup pakietu Adobe taniej aż w końcu znalazłem.  😄

 

Ja wiem, wiem, że niektórzy z was powiedzą że ze mnie jest polska cebula  🧅 Ale naprawdę się tym nie przejmuje a nawet dziele się z Tobą prostym sposobem na to aby mieć pakiet wszystkich aplikacji Adobe za jedyne 30 zł miesięcznie!

 

Gdybym kupił ten pakiet w regularnej cenie zapłaciłbym 1992 zł na rok a tak zapłacę jedynie 360zł to daje mi oszczędność aż 1632 zł! No kto by tak nie chciał  😄

 

W każdym bądź razie, sposób na to aby mieć pakiet Adobe za 30 zł opisałem na społeczności  Webzo na

 

Facebooku

oraz

Discord 

 

Wpadaj do nas aby dowiedzieć się, jak mieć pakiet Adobe Creative Cloud za zaledwie 30 zł! 🙂 Tam opisałem wszystkie kroki.

Twój e-mail:
Wyślij →
Wyślij →
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do InfoLettera

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

A otrzymasz inspirujący newsletter pełen wiedzy i fascynujących tematów z dziedziny tworzenia stron WWW, automatyzacji, no-code, sztucznej inteligencji, eCommerce, pozycjonowania, marketingu i tym podobnych zagadnieniach!🔥

Jako pierwszy/a dowiesz się też o naszych najnowszych projektach, szablonach, wpisach na blogu i wydarzeniach, które organizujemy specjalnie dla naszej społeczności. 🙋‍♂️

Dołącz do 🇵🇱 Polskiej Społeczności  No-Code 👋

 

Dołącz do setek użytkowników Webzo, którzy otrzymują wsparcie i wymieniają się wiedzą oraz doświadczeniami na Discordzie!

🤝 Dołącz do nas

Produkty

Inne

Webzo Shop

O Webzo

piotr@webzo.pl | +48 798 690 557

2023 © Webzo