Buduj szybciej i łatwiej piękne strony internetowe, dzięki gotowym kompozycjom i szablonom!

Prowadzę agencje cyfrową Smart Pixel.

Tworze też własne projekty sprzedażowe i produkty cyfrowe - w branży IT od ponad 8 lat.

Dodatkowo od pond 12 lat w sprzedaży, głównie branża sportowa⚽. Uwielbiam wykorzystywać nowoczesne narzędzia no-code i automatyzacje w prowadzeniu biznesu, sprzedaży i tworzeniu produktów cyfrowych.

Founder & CEO w Webzo

Piotr Bąk

Inne ciekawe artykuły

Zobacz wszystkie →

weekly no-code tools
25 kwietnia 2023

Weekly No-Code Tools! Infoletter co piątek na Twojej skrzynce pocztowej

Cześć!

 

Stworzyłem przydatny i ciekawy mam nadzieję cykl infolettera pt." Weekly No-code tools - zapomnij o ChatGPT! Oto 5 aplikacji AI, które pomogą Ci w pracy.

 

Ten infoletter to doskonałe źródło wiedzy dla wszystkich, którzy chcą poznać najnowsze narzędzia no-code ułatwiające pracę i oszczędzające czas. Wpisuje się to i łączy z ideą powstania społeczności oraz sklepu Webzo jest naturalnym tego następstwem.

 

Co piątek o godzinie 8:00 będę wysyłał Ci wiadomości z najciekawszymi i pomocnymi w pracy aplikacjami no-code . Gdybyś nie znalazł wiadomości w skrzynce odbiorczej to szukaj jej w folderze spam👍

 

W najbliższym wydaniu przedstawię wam 5 aplikacji AI, które pozwolą na jeszcze większą automatyzację pracy i tym samym większą oszczędność czasu. ⏰

 

Dzięki aplikacjom AI, można szybko, łatwo i bez konieczności kodowania zoptymalizować skomplikowane procesy biznesowe, takie jak analiza danych, zarządzanie zasobami ludzkimi, automatyzacja marketingu a także przyśpieszyć pracę grafika komputerowego czy sprzedawcy.  

 

Ja codziennie wykorzystuje kilkadziesiąt aplikacji wspomagających i przyśpieszających moje rutynowe czynności i nie wyobrażam sobie pracować inaczej.  Żyjemy w takich czasach, że znajomość tych aplikacji i umiejętne ich wykorzystanie w praktyce daje przewagę rynkową czy to w biznesie czy na etacie. 

 

Zachęcam do zapisu na ten infoletter, aby być na bieżąco z najnowszymi narzędziami no-code i aplikacjami AI. Na pewno wiele z nich spodoba Ci się i zaczniesz z nich korzystać - gwarantuje!

 

Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać swój adres e-mail w formularz zapisu, który znajdziesz poniżej. Do tej pory zapisanych jest 98 subskrybentów. 

 

Zapisz się 📨

https://bit.ly/3oFx8Ca 

Twój e-mail:
Wyślij →
Wyślij →
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do InfoLettera

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

A otrzymasz inspirujący newsletter pełen wiedzy i fascynujących tematów z dziedziny tworzenia stron WWW, automatyzacji, no-code, sztucznej inteligencji, eCommerce, pozycjonowania, marketingu i tym podobnych zagadnieniach!🔥

Jako pierwszy/a dowiesz się też o naszych najnowszych projektach, szablonach, wpisach na blogu i wydarzeniach, które organizujemy specjalnie dla naszej społeczności. 🙋‍♂️

Dołącz do 🇵🇱 Polskiej Społeczności  No-Code 👋

 

Dołącz do setek użytkowników Webzo, którzy otrzymują wsparcie i wymieniają się wiedzą oraz doświadczeniami na Discordzie!

🤝 Dołącz do nas

Produkty

Inne

Webzo Shop

O Webzo

piotr@webzo.pl | +48 798 690 557

2023 © Webzo