Buduj szybciej i łatwiej piękne strony internetowe, dzięki gotowym kompozycjom i szablonom!

Prowadzę agencje cyfrową Smart Pixel.

Tworze też własne projekty sprzedażowe i produkty cyfrowe - w branży IT od ponad 8 lat.

Dodatkowo od pond 12 lat w sprzedaży, głównie branża sportowa⚽. Uwielbiam wykorzystywać nowoczesne narzędzia no-code i automatyzacje w prowadzeniu biznesu, sprzedaży i tworzeniu produktów cyfrowych.

Founder & CEO w Webzo

Piotr Bąk

Inne ciekawe artykuły

Zobacz wszystkie →

jarek witoń agencja studio express
25 maja 2023

Zabiznesowani - nowa seria filmów o biznesie i nie tylko

Zabiznesowani  to nowa seria filmów na kanale YouTube Webzo w której w luźny sposób rozmawiam z przedsiębiorcami oraz z ekspertami z dziedzin nowoczesnych technologii, AI, tworzeniu stron www, eCommerce, marketingu online itp.

 

"Zabiznesowani" - Nowy Kanał na YouTube to źródło wiedzy dla przedsiębiorców, osób zainteresowanych zarabianiem pieniędzy w sieci, AI oraz automatyzacją.

 

Zajmujemy się szerokim spektrum tematów, które obejmują prowadzenie firmy, strategie marketingowe, e-commerce, sztuczną inteligencję, automatyzacje procesów biznesowych oraz tworzenie i optymalizację stron internetowych.

 

Na naszym kanale zapewniamy przystępne i praktyczne poradniki, które pomogą Ci rozwijać Twoją firmę, zwiększać sprzedaż i osiągać powodzenie w biznesie.

 

Eksperci w dziedzinie marketingu, handlu elektronicznego i technologii dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, oferując konkretne strategie i narzędzia, które pozwolą Ci osiągnąć zamierzone cele.

 

Ponadto, zgłębiamy tajniki sztucznej inteligencji i jej zastosowania w biznesie, abyś mógł wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii i narzędzi zasilanych AI w swojej firmie.

Przedstawiamy praktyczne przykłady zastosowań sztucznej inteligencji, analizujemy trendy rynkowe i omawiamy najlepsze praktyki, które mogą wpłynąć na zyski w Twojej firmie.

 

Nie zapominamy również o e-commerce i jego rosnącej roli w dzisiejszym świecie biznesu. Dzieląc się wiedzą na temat skutecznych strategii sprzedaży online, pomagamy Ci zbudować zyskowny sklep internetowy, pozyskać klientów i zwiększyć konwersję.

 

Na naszym kanale można znaleźć również praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia i optymalizacji stron internetowych. Oferujemy porady dotyczące projektowania responsywnych stron, UI/UX i strategii SEO, aby Twoja strona spełniała swój cel, była atrakcyjna dla użytkowników i wysoko pozycjonowana w wynikach wyszukiwania.

 

Zapraszam na kanał YouTube Webzo, playlista "Zabiznesowani" , aby zdobyć nieocenioną wiedzę, narzędzia i strategie, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy, efektywnym marketingu online oraz nauczą wykorzystywać w praktyce sztuczną inteligencję. Przyłącz się do naszej społeczności i rozwiń swój biznes na nowe, ekscytujące wysokości!

 
Od teraz jesteśmy "Zabiznesowani" 🚀
 
-----
 
Pierwszy odcinek "Zabiznesowanych" nagrałem z Jarek Witoń przedsiębiorcą, filmowcem, ekspertem WebWave.
 
Część 1 obejrzysz tutaj
 
Nagraliśmy na razie dwa odcinki z Jarkiem. Drugą część opublikuję w najbliższą niedzielę.
 
P.S.
Premierowy odcinek z tej serii jak na pierwszy raz przystało pozostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o dźwięk (oczywiście zapomniałem podłączyć mikrofon) czy jakość wideo. 
 
Musicie nam wybaczyć to nasze pierwsze "koty za płoty" Z czasem się wyrobimy i na pewno będzie lepiej
 
Dajcie znać w komentarzu pod filmem czy podobało się wam i czy waszym zdaniem warto w ogóle nagrywać takie rozmowy. 🙏
 

---

 

👋 Dołącz do społeczności Webo na: 
▸ Facebook  https://tinyurl.com/2s3m6etf
▸ Discord  https://tinyurl.com/bdespzxk

 

Tematyka społeczności:


🚫no-code | 🦾 Automatyzacje | 🌐 Strony WWW | 🛒 eCommerce | 💵 Sprzedaż | 🎯Marketing | 👾 Produkty cyfrowe |  🤖 AI |  💵 Zlecenia | 📊 SEO i Pozycjonowanie | 👨‍💼 Przyszłość pracy | 🤑 Dochód pasywny | 💵 Biznes ℹ️ I więcej

 

📨 Zapis do Infolettera Webzo i otrzymuj najciekawsze informacje z życia społeczności oraz najnowszych wpisach, wydarzeniach i nowych szablonach stron: 


https://bit.ly/3ohY62M

 

📨 Weekly No-Code Tools infoletter - co tydzień prosto na Twoją skrzynkę pocztową otrzymasz porcję 5 najlepszych aplikacji zasilanych AI:


https://bit.ly/3oFx8Ca
 

Twój e-mail:
Wyślij →
Wyślij →
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do InfoLettera

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

A otrzymasz inspirujący newsletter pełen wiedzy i fascynujących tematów z dziedziny tworzenia stron WWW, automatyzacji, no-code, sztucznej inteligencji, eCommerce, pozycjonowania, marketingu i tym podobnych zagadnieniach!🔥

Jako pierwszy/a dowiesz się też o naszych najnowszych projektach, szablonach, wpisach na blogu i wydarzeniach, które organizujemy specjalnie dla naszej społeczności. 🙋‍♂️

Dołącz do 🇵🇱 Polskiej Społeczności  No-Code 👋

 

Dołącz do setek miłośników no-code, którzy otrzymują wsparcie i wymieniają się wiedzą oraz doświadczeniami! +150 członków.

🤝 Dołącz do nas

Produkty

Inne

Webzo Shop

O Webzo

piotr@webzo.pl | +48 798 690 557

 © 2023 Webzo | Strona stworzona w kreatorze WebWave