Buduj szybciej i łatwiej piękne strony internetowe, dzięki gotowym kompozycjom i szablonom!

Prowadzę agencje cyfrową Smart Pixel.

Tworze też własne projekty sprzedażowe i produkty cyfrowe - w branży IT od ponad 8 lat.

Dodatkowo od pond 12 lat w sprzedaży, głównie branża sportowa⚽. Uwielbiam wykorzystywać nowoczesne narzędzia no-code i automatyzacje w prowadzeniu biznesu, sprzedaży i tworzeniu produktów cyfrowych.

Founder & CEO w Webzo

Piotr Bąk

Inne ciekawe artykuły

Zobacz wszystkie →

kalkulatory online
05 czerwca 2023

Pięć najlepszych kalkulatorów online, które możesz osadzić na swojej stronie www!

Szukasz kalkulatora na swoją stronę www lub bloga? Oto 5 najlepszych kalkulatorów online jakie istnieją w Internecie!

 

Poniższa lista aplikacji kalkulatorów online to ósma część infolettera pt.  "Weekly No-code tools - zapomnij o ChatGPT! Oto 5 aplikacji AI, które pomogą Ci w pracy" , który wysyłany jest co piątek do wszystkich ponad 150 subskrybentów prosto na ich skrzynkę pocztową. 

 

Ten infoletter to doskonałe i darmowe źródło wiedzy dla wszystkich, którzy chcą poznać użyteczne aplikacje no-code ułatwiające pracę i oszczędzające czas.

 

Ten artykuł będzie bardzo przydatny także dla twórców stron www, którzy potrzebują osadzić kalkulator na swojej stronie internetowej.

 

📨 Zapisz się do infolettera Weekly No-Code Tools

 

Link 👉 https://bit.ly/3oFx8Ca

 

Codziennie użyteczne aplikacje przydatne przy tworzeniu stron www i nie tylko polecają sobie członkowie społeczności Webzo 👇

 

👋 Dołącz do nas:

▸ Facebook https://tinyurl.com/2s3m6etf

▸ Discord https://tinyurl.com/bdespzxk

 

 

Poniżej znajdziesz pięć najlepszych kalkulatorów online. 

 

 

1. Calcapp

 

Calcapp to oparta na chmurze platforma programistyczna do tworzenia kalkulatorów aplikacji i arkuszy danych. Platforma może służyć do tworzenia nie tylko prostych, ale także złożonych kalkulatorów, takich jak kalkulatory finansowe, kalkulatory inżynierskie, kalkulatory naukowe i konwertery różnych typów.

 

https://www.calcapp.net/

 

 

2. CALCONIC (jeden z moich ulubionych)

 

Calconic to narzędzie do tworzenia kalkulatorów online. Narzędzie pozwala na tworzenie kalkulatorów w wielu dziedzinach, takich jak finanse, zdrowie i fitness, edukacja i wiele innych. Calconic oferuje wiele funkcji, takich jak łatwe tworzenie kalkulatorów bez kodowania, dostosowywanie wyglądu i stylu kalkulatora oraz integrację z wieloma platformami e-commerce. Calconic oferuje również darmową wersję próbną.

 

https://www.calconic.com/

 

 

3. ConvertCalculator 

 

Narzędzie pozwala na tworzenie kalkulatorów w wielu dziedzinach, takich jak finanse, zdrowie i fitness, edukacja i wiele innych. ConvertCalculator oferuje wiele funkcji, takich jak łatwe tworzenie kalkulatorów bez kodowania, dostosowywanie wyglądu i stylu kalkulatora oraz integrację z wieloma platformami e-commerce. ConvertCalculator oferuje również darmową wersję próbną. 


https://www.convertcalculator.com/

 

 

4. Interactive calculator 

 

Solidny kreator kalkulatorów, który można osadzić na swojej stronie internetowej. Nie potrzebujesz programisty, aby stworzyć swój kalkulator. Działa jak Excel. Możesz dostosować wygląd swojego kalkulatora do swojej marki. Możesz również zbierać płatności za pośrednictwem kalkulatora z integracją Stripe.

 

https://www.interactivecalculator.com/

 

 

5. Spreadsheet Calculator API 

 

Konwertuj dowolny kalkulator arkusza kalkulacyjnego na interfejs API Użyj dowolnego Arkusza Google jako kalkulatora zaplecza dla swojej aplikacji, wszystkie formuły są obsługiwane, nie jest wymagany żaden kod. 


https://www.spreadsheetcalculatorapi.com/

 

weekly no-code tools

Twój e-mail:
Wyślij →
Wyślij →
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do InfoLettera

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

A otrzymasz inspirujący newsletter pełen wiedzy i fascynujących tematów z dziedziny tworzenia stron WWW, automatyzacji, no-code, sztucznej inteligencji, eCommerce, pozycjonowania, marketingu i tym podobnych zagadnieniach!🔥

Jako pierwszy/a dowiesz się też o naszych najnowszych projektach, szablonach, wpisach na blogu i wydarzeniach, które organizujemy specjalnie dla naszej społeczności. 🙋‍♂️

Dołącz do 🇵🇱 Polskiej Społeczności  No-Code 👋

 

Dołącz do setek użytkowników Webzo, którzy otrzymują wsparcie i wymieniają się wiedzą oraz doświadczeniami na Discordzie!

🤝 Dołącz do nas

Produkty

Inne

Webzo Shop

O Webzo

piotr@webzo.pl | +48 798 690 557

2023 © Webzo